Aksident në Lezhë, makina përplas motoçikletën, plagoset drejtuesi

48
Sigal

Aksident në hyrje të qytetit të Lezhës, pranë ish-fabrikës së letrës.

Një automjet ka përplasur një motoçikletë me të cilën lëvizte një person. Për pasojë ka marrë lëndime drejtuesi i mototoçikletë i cili është dërguar në spitalin rajonal të Lezhës.

Policia e cila mbërriti menjëherë në vendin e ngjarjes nisi hetimet për zbardhjen e shkaqeve dhe rrethanave të këtuj aksidenti.