Gjendet një person i pajetë në rrjedhën e lumit Vjosa, kush është 55-vjeçari i sapo divorcuar

114
Sigal

Një trup i pajetë është gjendur në rrjedhën e lumit Vjosa në Përmet.

Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm, ndërsa gazetarja Brikena Metaj raporton se viktima është 55-vjeçari Agim Pelushi.

Mësohet se ai ishte emigrant në Greqi dhe sapo ishte divorcuar nga bashkëshortja.

Nuk dihet ende si ka ndodhur ngjarja, ndërsa policia po punon për zbardhjen e rrethanave.