FOTO/ Ronaldo fiksohet pas modeles së fejuar, ajo i publikon bisedat private

215

Kristiano Ronaldo nuk mund të qëndrojë dot larg problemeve. Ai ka qenë shumë herë protagonist i skandaleve në mediat rozë, sidomos në kohët kur luante te Mançester Junajtid.

Këtë herë raportohet se ai është kapur mat duke “gjuajtur” në rrjetet sociale një modele të fejuar, ndërkohë që portugezi është prej kohësh në një lidhje me Xhorxhina Rodrigez.
Ronaldo-Xhorxhina-dhe-i-biri-470x264
Sipas modeles suedeze, Rhian Sugden, Ronaldo ka tentuar disa herë të telefonojë atë në rrjetet sociale.
nintchdbpi
Ndërkohë që modelja i ka kthyer përgjigje, “Po shkoj të marr të fejuarin tim nga puna, pas do të dalim për një pije. Nuk mendoj se atij do t’i pëlqente që unë po flas me ty në orën 11 të darkës”.
dk-composite-graphic-rhia
Dhe me sa duket ajo i ka kërkuar ndihmë të fejuarit të saj më vonë, i cili i ka dërguar disa mesazhe të tjera Ronaldos dhe çështja është mbyllur pa probleme.