Moderatorja e njohur i vë flakën rrjeteve sociale me postimin e fundit…

420

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale nga edhe ndan me ndjekësit  foto dhe video nga jeta e saj private dhe profesionale. Bëhet fjalë për moderatoren e njohur Lei Kraja.

Së fundmi  ajo ka publikuar  një foto shumë të ‘nxehtë’ e seksi duke e ndarë kështu edhe me ndjekësit e saj në Instagram.

E ulur pranë një pishine dhe e veshur me një palë bikini të kuqe flakë, e mjaftë minimaliste, Lei nuk i ka lënë shumë vend imagjinatës me këtë super foto.

Ndërsa krahas fotos Lei shkruan: -“My oh my”, teksa ju referohet  personave që e kanë ndihmuar për të realizuar këtë foto.

ImageImage