Ja si dukej shtëpia e dikurshme e Meghan Markle, para se të martohej me Princin Harry

433
Meghan dhe Harry planifikojnë të transferohen në Kanada, në vendin ku aktorja  jetoi gjatë xhirimit të serisë ‘Suits’.Ajo jetonte në një shtëpi të Toronto, dhe meqenëse ishte shumë aktive në mediat sociale në atë kohë, postonte rregullisht foto nga shtëpia e saj. Edhe pse ajo sot nuk ka një profil privat në Instagram, interneti kujton gjithçka, kështu që fotot e shtëpisë së saj janë sërish aktuale.

Meghan shpesh fotografonte qentë e saj Guy dhe Bogart duke u përkulur në divan ose duke ndenjur në qilima, transmeton KosovaPress.

Shumica e fotografive janë marrë në dhomën e ndenjes, e cila është e lidhur me dhomën e ngrënies. Është e qartë se Dukesha dashuronte ngjyra të ndritshme, libra dhe shumë piktura në mure.