Bukuroshja izraelite djeg rrjetin, lë pak vend për imagjinatën me fotot e fundit

234

Moderatorja dhe modelja izraelite, Bar Rafaeli, ka djegur rrjetin me fotot e saj të fundit.

Ajo konsiderohet si një ndër modelet më të njohura në botë, dhe më të bukurat.

34 vjeçarja ka treguar ende se ka linajt bombastike, që shkojnë me fytyrën e saj engjëllore. Përveç bukurisë së saj, Rafaeli posedon edhe pasuri të mëdha. Sipas Forbes vlera e saj është mbi 20 milionë dollarë.

Ajo ishte votuar si modelja më e “nxehtë” në vitin 2012 nga revista Maxim.