Pavarsia e Kosovës/ Belind Këlliçi: 10 vjetori i shtetit të Kosovës na gjeti sëbashku me Fidan Rekaliun

586
Kryetari i Forumit Rinor të Partisë Demokratike, Belind Këlliçi në një status në facebook uronë nga Milano, Pavarsinë e Kosovës
Statusi i Këlliçit:
10 vjetori i shtetit te Kosoves na gjeti sebashku me Fidan Rekaliun, Kryetarin e forumit rinor te LDK ne Milano, ne takimin e rradhes te Keshillit te Kryetareve te YEPP, duke punuar per anetaresimin e FRLDK dhe mijra te rinjve te Kosoves qe jane anetare te ketij forumi, ne organizatat rinore te djathta Europiane.
Gezuar Pavaresine Kosove.