Ndeshja Shqipëri-Islandë, Presidenti Meta: Gati për “Elbasan Arena”

358

Presidenti Ilir Meta pas një dite intensive dhe takime me Komisionin e Venecias, ka shpërndarë një foto i veshur kuq e zi, ku thotë se është gati për të ndjekur sfidën mes Shqipërisë dhe Islandës, sfidë kjo që do luhet në mbrëmje  në stadiumin “Elbasan Arena”.

Ja postimi i plotë:

Nga kafja e lagjes: Gati për "Elbasan Arena"! 🇦🇱👐

Gepostet von Ilir Meta am Dienstag, 10. September 2019