Ermali e zëvendësoi me vajzën seksi, Rasheli reagon kështu…

596
Nuk zgjati më shumë se një javë dhe Ermali e ka gjetur zëvendësuesen e Rashelit në emisionin e tij “Xing me Ermalin”. Ajo është bjondia seksi, Kejvina Kthjella e cila në foton që ka postuar Ermali, duket me të vërtetë shumë “HOT”.
mamaqi.png
Largimi i  Rashelit i çuditi të gjithë dhe ende se kemi marrë vesh se pse ndodhi, por por me daljen e saj mbrëmë tek “Procesi sportiv” ka zëra që thonë se ajo mund të jetë zëvendësuesja e Marinës, në krah të Manushit.
Ndërkohë që sot u publikua lajmi se Ermali e zëvendësoi, Rashel ka postuar një foto në Instagram, ku shfaqet aspak “kokëçarëse”. E shtrirë në shtrat dhe pa make-up, ujë dhe sapun, Rashel duket mjaft në formë dhe shkruan “Një stuhi me lëkurë”.
kolaneci.png