Ballina Etiketimet Ylli Dylgjeri

Etiketim: Ylli Dylgjeri

Deputetja e PS deklarohet e vdekur për të ç’regjistruar biznesin/ Ironizon...

Bizneset po gjejnë mënyra nga më të ndryshmet që të shmangin detyrimet tatimore, duke mbyllur një NIPT e për të hapur një tjetër, apo...

Ironizon Dylgjeri: Vetëm në Administratën e Ramës zëvëndësohet koleneli i ushtrisë...

Në mbledhjen e sotme të qeverisë, Këshilli i Ministrave ka liruar nga detyra prefekten Suzana Jahollari, ndërsa në vendin e saj është emëruar Toni...

Ministrja e Rrugëve, rrëshqiti nga Qafa e Krrabës

Në një postim të tij analisti Ylli Dylgjeri ironizon ministren e rrugëve,Belinda Balluku  duke i kujtuar se nga rrëshqitjet brenda llojit e pësoi gjyshi...

Ylli Dylgjeri: Skenderbeu i 2020-tës!

Gazetari Ylli Dylgjeri ka ironizuar faktin që mjekët dhe infermieret që shkuan në itali nuk kishin diplomat dhe u testuan nga italianët. "Mjekët shqiptarë arritën...

Dylgjeri akuzë publike kryeministrit: Duhesh të paguash 140 milion Euro!

Gjykata Ndërkombëtare e Arbitrazhit, ICSID mori sot vendimin përfundimtar për biznesmenin Françesko Beketi, sa i takon padive të ngritura rreth Agon Channel, kompanive energjitike...

Bilanci i luftës pas 8 ditëve

Nga Ylli Dylgjeri  Gjjenerali ynë i Ushtrisë Gjallë, na thotë: Luftë, Luftë, Luftë… Pas 8 ditësh lufte nga dita e Pacientit 0, kemi këtë bilanc lufte zyrtar: -2 të...

Dylgjeri i drejton ‘meme’ Yuri Kim: Aktivitetet e Ramës kundër presidentit...

Nga Ylli Dylgjeri  MEMO Drejtuar znj. Youri Kim Lënda: Aktivitetet e Ramës kundër Presidentit amerikan Trump Tiranë,më 5 Mars 2020 1. Në vitin 2015, në dokumentin e brëndshëm konfidencial...

“Trump është turpi i njerzimit…”, përse asnjë reagim?

Nga Ylli Dylgjeri Shënim: Në fushatën elektorale të vitit 2016, Edi Rama, me një “qartësi” të frikshme ka deklaruar se Donald Trump është turpi i civilizimit dhe...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS