Ballina Etiketimet Shqiptar

Etiketim: shqiptar

Kapet me armë pa leje, shqiptari bie në prangat e policisë

Një shtetas shqiptar ndaj të cilit ishte lëshuar një urdhër arresti ndërkombëtar, është dënuar nga një gjykatë angleze pasi u kap me armë pa...

Thyen karantinën në Greqi dhe pështyn policët, arrestohet 25-vjeçari shqiptar

Policia greke ka vënë në pranga një 25-vjeçar shqiptar, pasi kishte thyer karrantinën dhe kishte sulmuar policinë. Bëhet fjalë për shtetasin Fabio Çela, i cili...

Arrestohet shqiptari në Itali, u kap me 1.6 kg heroinë të...

Një shtetas shqiptar, 23 vjeç është arrestuar nga policia e Milanos, pasi dyshohej se ai fshihte diçka pas lëvizjeve që kryente. Karabinierët italianë u vunë...

Koronavirusi/ Arrestojnë shqiptarin, policët përfunojnë në karantinë

Rreth nëntë oficerë policie në Belgjikë përfunduan në karantinë në qytetin Grimberg. Rreth orës nëntë, të nëntë oficerët nisën karantinën pas një aksioni te një...

Trafikote njerëz drejt Anglisë për 2000 £, ja kush është 20...

Trafikimi i njerëzve vijon të mbetet një çështje shqetësuese për këtë vend por edhe për vendet e tjera që përdoren si tranzit. Trafikantët po kërkojnë...

Arrestohet në flagrancë shqiptari, po i shiste lëndë narkotike një të...

Një shtetas shqiptar 25 vjeç u arrestua dje nga karabinierët, pasi ishte duke i shitur lëndë narkotike një të riu nga Rimini. Menjëherë pasi...

Ekstradohet nga Milano shqiptari i dënuari për 332 kg drogë

Dënohet nga Milano, Itali Bashkim Demrozi i dënuar me 6 vite e 8 muaj burg për trafik droge. Policia bën të ditur se Demrozi duhet...

Konfirmohet shqiptari i parë i prekur nga Koronavirus

Është konfirmuar rasti i parë i një shqiptari nga Kuçova i prekur nga koronavirusi banues në Codogna, 43 vjeç, Itali. I shtruar në spital e...

Bie në prangat e policisë hajduti serial shqiptar, ja për çfarë...

Policia italiane ka bërë të mundur arrestimin e një 32-vjeçari shqiptar, pasi dyshohej për një seri vjedhjesh që kishte kryer. Shqiptari u arrestua në një...

I kërkoi punë pronarit italian, më pas e qëllon me armë....

Policia italiane ka arritur të ve në pranga një tjetër shqiptar. Bëhet fjalë për shtetasin Adriatik Shehu, 44 vjeç, banues në Fiuggi, qëlloi me armë...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS