Ballina Etiketimet Sekuestrim

Etiketim: sekuestrim

FOTO/ Sulmi politik për sekuestrimin e televizionit Ora News, ja ç’bëjnë...

Gazetarët e televionit Ora Neës e konsideruan sulm politik vendimin e SPAK ndaj Presidentit të Yldon Media Group, Ylli Ndroqi. Për këtë arsye, gazetarët...

OFL sekuestron makinat e blinduara, nga 470 mjete…

Automjetet e blinduara janë në fokusin e OFL-së dhe disa prej të cilave janë sekuestruar tashmë nga policia. Me urdhër të ministrit të Brendshëm,...

Sekuestrohen 892 mijë paketa cigare kontrabandë në Hanin e Hotit, ishin...

Ditën e sotme, strukturat e Administratës Doganore kanë sekuestruar një sasi prej 892 mijë paketa cigare në Pikën e kalimit Kufitar të Hanit të...

U kapën mat! Policia prangos 3 shqiptarë, i sekuestron 11 kg...

Policia italiane vuri në pranga 3 shtetas shqiptarë, pasi i kapën me 10 kg heroninë dhe rreth 1 kg kokainë. Nga operacioni përfunduan në prangat...

SPAK merr një tjetër vendim pas sekuestrimit të banesës së personit...

SPAK ka vendosur t’i heqë masën e sekuestros së banesës 1 katëshe të Aldo Manishtës nga Shkodra i shpallur në kërkim në lidhje me...

I sekuestruan mbi 1 kg heroinë, kapen shqiptari dhe zvicerani

Ditën e djeshme policia e Gjenevës sekuestroi 1.1 kilogramë heroinë, përveç materialit për përgatitjen e drogës dhe disa peshore elektronike në një apartament të...

Jepet masa e sigurisë për 7 personat që fituan miliona lekë...

Gjykata e Tiranës ka dhënë sot masën e sigurisë për disa nga të arrestuarit e aksionit “Lojërat e fatit”. Trupi Gjykues ka vendosur për shtatë...

I sekuestruan 10 milionë euro, ja kush është biznesmeni nga Lezha(EMRI)

Ditën e sotme Operacioni Forca e Ligjit u ka dërguar formularë për vetëdeklarim të pasurisë, shtetasve Astrit Limanit dhe Edmond Sufja, banues në Lezhë...

Vila, mjete luksoze e toka, ja çfarë sekuestroi “Anti-KÇK” në Shkodër

Aksioni që ka nisur ditën e djeshme nga Operacioni Forca e Ligjit, lidhur me ngjarjen e datës 17.01.2020, sot, vazhdon edhe sot. Sot më datë...

Bllokohen mjetet luksoze në Kakavijë, nën hetim dy shqiptarë

Kakavijë Policia kufitare e Kakavijës ka sekuestruar një Frontex, 2 automjete luksoze, 1 trajler, dhe 1 dokument të dyshuar të falsifikuar. Janë proceduar penalisht 4 shtetas,...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS