Ballina Etiketimet Ramush Haradinaj

Etiketim: Ramush Haradinaj

Takimi Haradinaj-Mustafa, AAK: Mbështesim mocionin për rrëzimin e Albin Kurtit

Ka përfunduar takimi mes kryetarit të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj dhe kryetarit të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa. Pas takimit, Haradinaj...

Dy ish-kryeministrat shqiptarë, Berisha e Haradinaj bashkë në të njëjtin emision

Sonte në Tempora, në ora 21.00 në RTV Ora, si rrallë herë më parë do të jenë të ftuar dy ish kryeministrat shqiptarë, Sali...

Rama e paditi në gjykatë, reagon Haradinaj: Kam pritur probleme më...

Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, gjatë një interviste ka thënë se ka pritur probleme më të mëdha se një padi nga kryeministri shqiptar Edi...

AAK: Kosova nuk ka instrumente politike për të zbatuar reciprocitet ndaj...

Partia e ish-kryeministrit, Ramush Haradinaj, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka paralajmëruar se do të shfrytëzojnë çdo mjet demokratik, për të parandaluar vendimin e...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS