Ballina Etiketimet Parlament

Etiketim: parlament

Maliqi: Shpërndarja e parlamentit domosdoshmëri jetike për demokracinë dhe mbrojtjen e...

Deputeti Lefter Maliqi shprehet se shpërndarja e parlamentit është domosdoshmëri për fatet e demokracisë në vend dhe për mbrojtjen e Kushtetutës. Në një reagim në...

Silva Caka: Akrobacitë e Rilindjes për të kapur ç’të munden nuk...

Deuptetja e LSI, Silva Caka në një postim të bërë në Facebook, ka reaguar në lidhje me ligjin e miratuar dje në Parlament duke...

Presidenti Meta: Kuvendi duhet të vetë shpërndahet

I ftuar në intervistën në Euronews, të drejtuar nga gazetarja Ilva Tare, Presidenti Meta u pyet nëse kishte në plan të shpërndante parlamentin. Meta u...

Artur Metani zgjidhet kreu i ILD-së, motra Eglantina Gjermeni ish-ministre, nuk...

Artur Metani është votuar nga parlamenti si kreu i Inspektorit të Lartë të Drejtësisë për 9 vitet e ardhshme. Partia Socialiste në mbledhjen e sotme...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS