Ballina Etiketimet Lulzim basha

Etiketim: lulzim basha

Bashkia e Shkodrës zbaton propozimet e PD, Basha ka një thirrje:...

Kreu i Partisë Demkratike, Lulzim Basha, vlerëson propozimet e kryebashkiakes së Shkodrës, Voltana Ademi, për të përjashtuar me 3 muaj nga detyrimet vendore taksapaguesit,...

Plani ndaj koronavirusit/ Basha: Të pezullohen kontratat koncesionare

Lulzim Basha ka deklaruar se plani i masave ekonomike të propozuara nga PD për të përballuar koronavirusin është i përballueshëm nga buxheti i shtetit. Kreu...

“Nuk është momenti për debat politik”, Basha: Rreziku që iu kanoset...

Në një intervistë ekskluzive për “News24”, Lulzim Basha tha se masat e qeverisë për të parandaluar përhapjen e koronavirusit janë të vonuara, por sipas...

Thirrja e Bashës për qeverinë: Të përgatiten edhe spitalet rajonale

Kreu i PD, Lulzim Basha i ka bërë thirrje qeverisë që të përgatisë spitalet rajonale për të përballuar situatën e krijuar nga koronavirusi. Në një...

Basha, Ramës: Jeta e qytetarëve nuk ka çmim, sulmet bajate kundër...

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka reaguar sërish për sulmet e kryeministrit Edi Rama ndaj opozitës dhe refuzimin për të zbatuar planin e shpëtimit...

Manastirliu i përgjigjet Bashës: Check up nuk është anuluar, por pezulluar...

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, i është përgjigjur kreut të PD-së, Lulzim Basha, i cili tha se po jepen sinjale për anulimin e koncesionit...

Lulzim Basha tregon tre hapat urgjente: Pas dallgës së koronavirusit, vjen...

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha tregon tre hapat urgjentë që duhet të merren në këto momente për të përballuar situatën e shkaktuar nga...

“Është jo njerëzore të sillesh rrotull propozimeve tona”, Basha-Ramës: Me batuta...

Kryedemokrati Lulzim Basha deklaron se është jo njerëzore të sillesh rreth e rrotull propozimeve të opozitës dhe ta sulmosh atë në këtë periudhë. Duke iu...

Basha i drejtohet Ramës: Merr masa urgjente për biznesin!

Kreu i PD Lulzim Basha, ka dalë me disa propozime konkrete ndaj qeverisë shqiptare, duke argumentuar se karantinimi i vendit ka edhe pasoja të...

Basha: Qeveria të marrë masa për të mbrojtur jetën e mjekëve...

“Qeveria duhet të marrë masa për të mbrojtur jetën dhe shëndetin e mjekëve dhe infermierëve. Ti pajisë pa asnjë vonesë me të gjitha mjetet...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS