Ballina Etiketimet Lulzim basha

Etiketim: lulzim basha

Basha: Të çojmë para drejtësisë të gjithë kriminelët në pushtet

Kryetari i PD, Lulzim Basha, vendosi të komunikojë live me qytetarët në “Facebook”, ku u përgjigj për problematika të ndryshme që shqetësojnë qytetarët. Basha tha...

Basha: Rama gati të shkatërrojë procesin zgjedhor që të mbajë pushtetin

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka zgjedhur një mënyrë tjetër komunikimi me qytetarët duke ju përgjigjur pyetjeve të tyre në rrjetet sociale. Basha deklaroi se...

Basha takon delegacionin e KiE: Vota e garantuar e qytetarëve për...

Pas takimeve që pati  me Presidentin e PE, Davide Sassoli, si dhe ambasadoren e SHBA Yuri Kim, kreu i PD Lulzim Basha ka pritur...

Ambasada e SHBA-së jep detajet e takimit mes Yuri Kim dhe...

Ditën e sotme u zhvilluar një takim mes kreut të PD-së, Lulzim Basha dhe ambasadores amerikane Yuri Kim. Ambasada e SHBA në Tiranë ka dhënë...

Ligji anti-KÇK, Basha-Ramës: Rama ka frikë nga ligjet e veta

Pas reagimit të Ramës vjen dhe ai i kreut të PD-së, Lulzim Basha, në lidhje me ligjin anti-KÇK. Së fundmi, kryeministri i vendit ka bërë...

Gjykata e Tiranës zbardh vendimin për pushimin e çështjes ndaj Bashës:...

Zbardhet vendimi i Gjykatës së Tiranës për pushimin e çështjes ndaj kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha dhe dy të akuzuarëve të tjerë. Nga provat...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS