Ballina Etiketimet Lulzim basha

Etiketim: lulzim basha

112 vjetori i Kongresit të Manastirit, Basha: U vendos guri i...

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha përmes një postimi në Facebook ka kujtuar 112 vjetorin e Kongresit të Manastirit, ndërsa shkruan se kjo ngjarje...

Basha, me Dhomën Gjermane të Tregtisë: “Plani i PD me 5...

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha u takua me përfaqësuesit e Dhomës Gjermane të Tregtisë. Situata e vështirë ekonomike dhe plani i PD për...

Basha reagon për shqiptarët e mbetur në kufi: Situata dramatike, ndërhyrje...

Kryedemokrati Lulzim Basha thotë se situata e shqiptarëve të mbetur në pikat kufitare është dramatike dhe kërkon ndërhyrje urgjente. Në një postim në Twitter,...

Basha: Duhet ndryshim radikal i kursit për të mbështetur sakrificën e...

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, në një lidhje direkte për emisionin “Përballë” është shprehur se, financa e qytetarëve për të siguruar ushqimin duhet...

Basha: Qeveria “Rama” të mos lërë jashtë ndihmës ekonomike median dhe...

Kreu i PD-së, Lulzim Basha deklaroi sot se qeveria “Rama” nuk duhet të lërë jashtë ndihmës ekonomike median dhe gazetarët. Gjatë një intervistë për “Vizion...

Covid-19, Basha thirrje qeverisë: Mbyll menjëherë, fasonët, call center dhe fabrikat,...

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, i ka bërë thirrje qeverisë që për shkak të situatës së koronavirusit në Shqipëri, të bëhet mbyllja e...

Përfundon videokoferenca e Bashës me Komisionerin për Zgjerimin, Kreu i PD:...

Gjatë një deklarate për shtyp, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, bëri të ditur se bisedoi në një video-konferencë me Komisionerin për Zgjerimin në...

Basha: Mirënjohje BE për këtë ndihmë të çmuar për shqiptarët në...

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka reaguar në lidhje me lajmin e mirë që BE akordoi një fond prej 50 milionë eurosh për Shqipërinë,...

“Fasoneritë dhe call centers janë bombë me sahat”, Basha: Rama të...

Kreu i PD, Lulzim Basha gjatë një interviste për Abc News me gazetaren Mirela Milori, ka kërkuar që të mbyllen të gjitha fasoneritë dhe...

Basha thirrje qeverisë: Të shpallet gjendja e fatkeqësisë natyrore në të...

Kryetari i Parisë Demokratike, Lulzim Basha, i ka bërë thirrje edhe njëherë qeverisë të shpallë gjendjen e fatkeqësisë natyrore në të gjithë vendin. Gjithashtu të...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS