Ballina Etiketimet Lulzim basha

Etiketim: lulzim basha

Covid-19, Basha thirrje qeverisë: Mbyll menjëherë, fasonët, call center dhe fabrikat,...

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, i ka bërë thirrje qeverisë që për shkak të situatës së koronavirusit në Shqipëri, të bëhet mbyllja e...

Përfundon videokoferenca e Bashës me Komisionerin për Zgjerimin, Kreu i PD:...

Gjatë një deklarate për shtyp, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, bëri të ditur se bisedoi në një video-konferencë me Komisionerin për Zgjerimin në...

Basha: Mirënjohje BE për këtë ndihmë të çmuar për shqiptarët në...

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka reaguar në lidhje me lajmin e mirë që BE akordoi një fond prej 50 milionë eurosh për Shqipërinë,...

“Fasoneritë dhe call centers janë bombë me sahat”, Basha: Rama të...

Kreu i PD, Lulzim Basha gjatë një interviste për Abc News me gazetaren Mirela Milori, ka kërkuar që të mbyllen të gjitha fasoneritë dhe...

Basha thirrje qeverisë: Të shpallet gjendja e fatkeqësisë natyrore në të...

Kryetari i Parisë Demokratike, Lulzim Basha, i ka bërë thirrje edhe njëherë qeverisë të shpallë gjendjen e fatkeqësisë natyrore në të gjithë vendin. Gjithashtu të...

Basha: Të shpallet gjendja e fatkeqësisë natyrore në të gjithë Shqipërinë

Duke parë që situata me koronavirusin po rritet nga dita në ditë, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka propozuar tre masa të reja...

Basha: Qeveria paguan 4 ndërtues 22 milion euro, ndërsa shëndetësisë i...

Kreu i opozitës, Lulzim Basha, e konsideron të pamjaftueshme dhe jo transparente paketën mbështetëse të qeverisë për tejkalimin e krizës ekonomike për shkak të...

Basha thirrje qytetarëve: Qëndroni në shtëpi! E keqja ndalet duke respektuar...

Në një lidhje direkte me emisionin 'Zonë e lirë' në Tv Klan, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha u bëri thirrje qytetarëve që të...

“Mesazh i sajuar”, Basha: Akt i shëmtuar, të fokusohemi tek siguria...

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar në lidhje me konfirmimin e ardhur nga kompania celulare Vodafone se mesazhi i çuar në emër...

SMS e sajuar, Basha: Akt i shëmtuar, por të fokusohemi tek...

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar ne lidhje me konfirmimin e ardhur nga kompania celulare Vodafone se mesazhi i çuar në emër...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS