Ballina Etiketimet Konference

Etiketim: konference

CDU/CSU kritika qeverisë: E papranueshme që nuk është hetuar blerja e...

Ditën e djeshme në Budenstagun gjerman në Berlin u zhvilluar një konferencë për perspektivën evropiane të Shqipërisë e Maqedonisë së Veriut. Në këtë takim përfaqësuesit...

Heqja e taksës, Presidenti Meta për Ramën: Gruaja e Bilalit po...

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, gjatë konferencës për shtyp preku edhe çështjen Rama-Haradinaj, pas komenteve të kryeministrit Rama, për heqjen e taksës ndaj Serbisë. “Gruaja...

Blushi: Presidenti Meta do të japë një konferencë për shtyp për...

Në nje postim në Facebook, Tedi Blushi, zëdhënësi i Presidencës ka njoftuar qytetarët se Presidenti Meta do japë një konferencë për shtyp për të...

Rama flet për deklaratën në Rusi: Në dialogun me Serbinë, duhet...

Kryeministri Edi Rama ka folur rreth detajeve nga takimi me ministrin e jashtëm rus Sergei Lavrov, ndërsa tha në konferencën për shtyp se Serbia...

Presidenti Ilir Meta: Nga 2 marsi, Shqipëria fillon dhe bëhet kuq...

Organizata mafioze po rrëmben Gjykatën Kushtetuese Presidenti Meta: Përshëndetje! Në ditët në vijim mund të vendosim nj[ ekran edhe më të madh dhe shumë shpejt...

Vasili: Fakte monstruoze, që ulerijnë për rrëmbimin e Gjykatës Kushtetuese nga...

Pas konferencës së jashtëzakonshme që u zhvillua sot në Presidencë, ku u publikuan fakte të reja për grushtin e shtetit të Rilindjes, për të...

Presidenti Meta: Në 2 mars shqiponjat do t’i tregojnë vendin sorrave...

Presidenti dhe këshillitari i tij Bledar Dervishaj publikuan dokumentat se si ishte botuar në Fletoren Zyrtare vendimi për emërimin e Arta Vorpsit në Gjykatën...

Presidenti Meta: Konferenca e ardhshme në Bruksel

Pasditen e sotme, Presidenti i Republikës Ilir Meta, ka dalë në një konferencë dhe ka publikuar të tjera fakte për grushtin e shtetit për...

Presidenti Meta mesazh të fortë: Shqipëria nuk do të jetë më...

Në konferencën për shtyp të organizuar ditën e sotme në Presidence, Ilir Meta publikoi fakte kundër Dovranit. Meta bëri edhe njëherë thirrje për pjesëmarrje në...

Kryeministri mbërrin në Berlin, nesër takon kancelaren Merkel në prag të...

Ditën e sotme Kryeministri Edi Rama ka shkuar në Berlin për të zhvilluar nesër një takim me kancelaren Angela Merkel. Qëllimi i këtij takimi është...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS