Ballina Etiketimet Italia

Etiketim: italia

Italia në tragjedi/ Regjistrohen 889 viktima në 24 orët e fundit,...

Italia vijon të jetë vendi më i prekur në botë na koronavirusi. Vetëm janë regjistruar 889 viktima të tjera. Numri i përgjithshëm i viktimave ka...

Italia në tragjedi/ Shënohen 662 viktima në 24 orët e fundit

Italia vijon të jetë vend me më shumë viktima për shkak të koronavrusit. Nga të dhënat e Mbrojtjes Civile thuhet se në 24 orët e...

Koronavirusi në Itali/ Shënohen më pak viktima dhe të infektuar se...

Numri i viktimave të regjistruara brenda 24 orëve në Itali ka pësuar rënie. Nga raportimet e sotme thuhet se janë regjistruar 602 të vdekur. Një...

Italia do të mbyllë të gjitha aktivitetet e bizneseve jo jetësore...

Të gjitha bizneset italiane duhet të mbyllen deri më 3 prill, me përjashtim të atyre thelbësore për ruajtjen e zinxhirit të furnizimit të vendit,...

793 viktima në 24 orët e fundit. Vendi i gjunjëzuar nga...

Italia ka shënuar një numër rekord viktimash gjatë 24 orëve të fundit, për shkak të koronavirusit. 793 persona kanë humbur jetën, një shifër e tmerrshme,...

Italia ndjek strategjinë e suksesit të Koresë së Jugut/ Nis testimi...

Italia ka marrë vendimin se do të testojë të gjithë popullsinë ashtu sicc ka bërë edhe Koreja e Jugut. Italia tashmë është vendi më...

Bilanc i frikshëm në Itali/ Shënohen 475 viktima në 24 orët...

Shteti mw i goditur nga koronavirusi, vazhdon tw mbetet Italia. Gjatë 24 orëve të fundit numri i viktimave është 475, më i madhi që nga nisja e...

Italia kthehet në epiqendrën e koronavirusit. Numri i viktimave shkon në...

Një ndër shtetet më të prekura në Evropë nga pandemia e koronavirusit është Italia. Raporti i fundit i Mbrojtjes Civile raporton se numri i viktimave...

Koronavirusi/ Numri i vdekjeve dhe të infektuarve po rritet, izolohen 16...

Ditën e sotme një e katërta e popullsisë italiane ose rreth 16 milionë njerëz ndodhen në izolim bazuar në një dekret të ri emergjence...

E rëndë në Itali, 133 të vdekur nga Koronavirusi në 24...

Vijon të mbërrijnë shifra të frikshme nga Italia lidhur me numrin e viktimave dhe të prekurve nga Koronavirusi. Sipas të dhënave të minutave të fundit,...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS