Ballina Etiketimet Ina Zhupa

Etiketim: Ina Zhupa

Dr. Ina Zhupa: 9Maj, Dita e Europës, dita e fitores të...

“9 Maj, Dita e Europës, dita e fitores të mirës mbi të keqen, të së drejtës mbi krimin! Partia Demokratike është forca më pro europiane...

Dr. Ina Zhupa: Rekord historik votash përballë skemave të korrupsionit, shpirti...

Dr.Ina Zhupa kandidoi në zgjedhjet e 2021 për deputete në qarkun e Vlorës. Ajo shprehet se shpirti demokratik nuk vdes kurrë! Zhupa nuk la pa...

Dr. Ina Zhupa publikon videon: Propaganda e një dite nuk e...

Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj prej ditësh ka nisur të shpërndajë vetë ndihmat në familjet në nevojë. Por për zëdhënësen e Partisë...

Dr. Ina Zhupa: Betonizim edhe kur njerëzit janë përballë vdekjes (VIDEO)

Zëdhënësja e Partisë Demokratike,Dr. Ina Zhupa ka denoncuar hapjen e tenderimit të betonizimit te parku i liqenit nga Erion Veliaj.Tender, i cili ishte paralajamëruar...

“Paguani taksat dhe sigurimet”, reagon Zhupa: As gjendja e ‘luftës’ s’e...

Në mbledhjen e sotme, online, me disa prej ministrave të tij, kyeministri Edi Rama paralajmëroi qytetarët se kush nuk paguan energjinë elektrike do të...

Grumbuj njerëzish në farmaci dhe rrugë ,Zhupa: Si ndihmojnë fashat orare...

Ina Zhupa, zëdhënësja e partisë  demokratike ka shpërndarë  disa foto ku duket qartë grumbullimi i qytetarëve  nëpër supermarkete dhe faramaci gjatë  orareve kur është...

Ina Zhupa: Qyteti i Tiranës ka nevojë për dezinfektim masiv jo...

Pas denoncimit të zëdhënëses së Partisë Demokratike ,Ina Zhupa , e cila vuri në dukje   se Bashkia e Tiranës nuk kishte marrë asnjë masë...

Ina Zhupa -Bashkisë së Tiranës: Të merren masa, nuk dizinfektohen ambientet...

Zëdhënësja e Partisë Demokratike Ina Zhupa në një komunikim u shpreh se Bashkia e Tiranës nuk ka marrë asnjë masë për dizinfektimin e ambienteve...

Dr.Ina Zhupa: Po gruaja e Bilalit ku e kaloi 8 Marsin...

Zëdhënësja e PD, Ina Zhupa ka reaguar në lidhje me një foto që Edi Rama ka hedhur në Twitter, ku shfaqet me Bilal Shehun,...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS