Ballina Etiketimet Gjermani

Etiketim: gjermani

Shkon në 52 numri i të plagosurve nga sulmi në Gjermani

Numri i njerëzve të plagosur nga përplasja e një makine për një turmë njerëzish në perëndim të Gjermanisë është rritur në 52, tha të...

I vunë flakën azilit e filmuan dhe e hodhën në rrjetet...

Ditën e sotme dy shtetas shqiptarë, që i vunë flakën qendrës së azilit në Gjermani dhe më pas filmimet i hodhën në rrjetet sociale,...

Situata alarmante, virusi kinez përhapet në Gjermani, dyshime edhe në Rumani

Autoritetet shëndetësore të Hubei në Kinë kanë raportuar për 17 vdekje të tjera nga koronavirusi në nivelin krahinor, duke e çuar numrin e përgjithshëm...

Arrestohet 26-vjeçari shqiptar që vrau familjen e tij, sherr për trashëgiminë...

Një shtetas shqiptar vrau gjashtë familjarët e tij me armë zjarri këtë të premte në Rot am See të Gjermanisë. 26-vjeçari i identifikuar si Adrian...

Arrestohet shqiptari, u kap me 18 kg kokainë

Një shtetas shqiptar është dënuar nga një gjykatë në Bon të Gjermanisë pasi u kap me 18 kilogramë kokainë. 37-vjeçari po udhëtonte nga Amsterdami për...

Shtëpia e personave me aftësi të kufizuar mbulohet nga flakët, 8...

Rreth 8 persona kanë mbetur të vrarë pasi një zjarr shpërtheu në një ndërtesë ku strehoeshin persona me aftësi të kufizuara. Ndërsa 30 të tjerë...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS