Ballina Etiketimet Flakë

Etiketim: Flakë

Koronavirusi/ I lan duart me raki, merr flakë shqiptari

Fiksimi i shqiptarëve me rakinë po bëhet edhe më i dukshëm në këto ditë të krizës së koronavirusit. Pasi disa pensionistë në Berat thanë se...

Makina shpërthen në flakë në autostradën Tiranë-Durrës

Pak minuta më pare, një makinë ka marrë flakë në autostradën Tiranë-Durrës. Zjarri ka qenë shumë i fuqishëm, ndërsa shërbimi zjarrfikës ka mbërritur menjëherë në...

Hedh cigaren pa e fikur, merr flakë magazina poshtë pallatit tek...

Një zjarr ka rënë në një magazinë në Fresk para pak minutash dhe ka alarmuar të gjithë zonën. Raportohet se një i ri ka hedhur...

Delvinë/ Makina merr flakë në lëvizje

Mesditen e sotme është raportuar se një mjet është përfshirë nga flakët. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Delvinës, në aksin kombëtar në afërsi të...

Zjarr masiv në Vlorë, rrezikohen sipërfaqet me ullinj

Një zjarr masiv ka rënë në fshatin Risili të Vlorës. Zjarri është i përmasave të mëdha, dhe rrezikojnë kullota dhe sipërfaqe me ullinj. Në vengjarje kanë...

Korçë/ Digjet makina në mes të qytetit, ende nuk dihen shkaqet...

Një makinë është përfshirë nga flakët në qytetin e Korçës. Nga raportimet thuhet se ngjarja ka ndodhur në afërsi të Pazarit. Zjarrfikësja ndodhet në vendin e...

I vunë flakën azilit e filmuan dhe e hodhën në rrjetet...

Ditën e sotme dy shtetas shqiptarë, që i vunë flakën qendrës së azilit në Gjermani dhe më pas filmimet i hodhën në rrjetet sociale,...

Detaje të reja nga shpërthimi i bomulës së gazit, humb jetën...

Një banesë në një pallat në qytetin e Shkodrës është përfshirë nga flakët mesditen e sotme. Zjarri është i përmasave të mëdha, për pasojë një 62-vjeçar...

Digjet makina e Bashkisë së Peqinit, e përdorte nënkryetari

Makina e Bashkisë Peqin e cila ishte në përdorim nga nënkryetari, Madrit Sula është djegur gjatë natës. Ngjarja ka ndodhur në Peqin dhe paraprakisht dyshohet...

Vlorë/ Makina përfshihet nga flakët, ja shkaku

Një makinë është mbuluar nga flakët pranë fshatit Risli në Vlorë. Makina ka dalë nga rruga ku është përplasur në një kanal dhe për...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS