Korçë/ Digjet makina në mes të qytetit, ende nuk dihen shkaqet e zjarrit

110

Një makinë është përfshirë nga flakët në qytetin e Korçës.

Nga raportimet thuhet se ngjarja ka ndodhur në afërsi të Pazarit.

Zjarrfikësja ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për shuarjen e flakëve, ndërsa policia po heton shkaqet e zjarrit, që ende janë të panjohura.

Për momentin nuk dihet as pronari i automjetit të djegur.