Ballina Etiketimet Edmond panariti

Etiketim: edmond panariti

Edmond Panariti : Mjeku kuron por Zoti shëron!

Trupi juaj është kështjella mbrojtëse ndaj hordhive virale covid. Krijesë dhe mrekulli e natyrës dhe Zotit! Si dhe sa e mirëmban atë, është përgjegjësi individuale.....

Instituti i Gjeoshkencës dha alarmin për rrezikun e përmbytjeve,Panariti: Institucionet se...

Drejtori i kabintetit të presidentit, Edmond Panariti deklaroi në “Quo Vadis” se alarmi i Institutit të Gjeoshkencës, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit për rrezikun që...

Panariti: Mos vaksinimi me vaksinën kundër gripit, përgjegjësi e rëndë për...

Ish Ministri i Bujqësisë, Edmond Panariti ka sjellë në vëmendje rëndësinë e madhe  që ka vanksinimi kundër gripit në këtë periudhë. Ai thekson se "Mos...

Çelsi i suksesit teknika të shpejta testimi, qëllo i pari ose...

Ish ministri i Bujqësisë, Edmond Panariti , shprehet se për të fituar luftën ndaj pandemisë duhen zbatuar teknika të shpejta që zbulojne infeksionin dhe...

Ish-ministri: Ky infeksion e ka një pikë të dobët, do e...

Ish-ministri i Bujqësisë, Edmond Panariti, jep shpresë me postimin e tij të fundit ku thotë se ne do e mundim koronavirusin pasi ai e...

Panariti: Katër skenare dalje nga kjo virozë e rrezikshme

Ish ministri i Bujqesise, Edmond Panariti ka reaguar me anë të një postimi në Facebook ku ndan disa mendime nga  Prof. William Haseltine, President...

Panariti: Mund të përballemi me bllokim të tregtisë

Ish-ministri i Bujqësisë, Edmond Panariti në një kohë kur vendi po përjeton momente të vështira pasi është prekur nga koronavirusi, shtron pyetjen se askush...

Panariti: Presidenti dhe Këshilli i Sigurisë Kombëtare të shqyrtojnë transfertën masive...

“Presidenti dhe Këshilli i Sigurisë Kombëtare duhet të shqyrtojnë me urgjencë transfertën masive të refugjatëve brenda territorit shqiptar” Ish ministri i bujqësisë, Edmond Panariti nëpërmjet...

Panariti: Zbulimi i vdekjeve “mister” është një çështje serioze për sigurinë...

Nga Edmond Panariti Farsa analitike e vdekjeve te papritura! Ose si mbyllen nëntokë, raste të cilat mbartin potencialisht rreziqe te medha per te gjithë ne? Keto...

Edmond Panariti: Nëse nuk pranohen propozimet tona, u rikthehemi protestave

Nëse propozimet e PD-LSI-së nuk do të merren në konsideratë në tryezën e Reformës Zgjedhore atëherë opozita do të rikthehet në protestë. Kështu deklaroi...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS