Ballina Etiketimet Edi rama

Etiketim: edi rama

Rama bën njoftimin e rëndësishëm: Nga java e ardhshme do të...

Qeveria zgjati pa afat masat shtrënguese deri në fund të pandemisë. Në lidhje me këtë ka reaguar opozita dhe veçanërisht Petrit Vasili. Pas kësaj kryeministri Rama...

Padia e Ramës, Haradinaj: Ka punuar për ndarjen e Kosovës dhe...

Padia e kryeministrit Edi Rama në adresë të tij ka mbërritur në gjykatën e Prishtinës. Të paktën kështu u shpreh për emisionin "Çim Peka LIVE"...

Citoi fjalët e terroristit të Al Kaedas, si fjalë të shenjta,...

Kryeministri Edi Rama, ditën e sotme citoi fjalët e Anwar Al Awlaki, një terrorist i Al Kaeda-s, duke i konsideruar si “fjalë të shenjta”. Në...

Leje për pazar, Rama: Duke filluar nga nesër, Policia e Shtetit...

Mbrëmjen e sotme, përmes një video live në facebook, kryeministri Edi Rama është shprehur se nëpërmjet shërbimeve të urgjencës të vëna në dispozicion në...

Qytetari i kërkon ndihmë për të kthyer vajzën nga Turqia, Rama:...

Edhe gjatë ditës së sotme, kryeministri Edi Rama ka vijuar telefonatat me qytetarët, ku dëgjon problemet e tyre. Sot ishte radha e Adritatikut për t’u telefonuar nga...

Vetëvendosja: Pse hesht Rama për grushtin e shtetit në Kosovë?

Bojken Abazi, kreu i zyrës së Vetëvendosjes në Tiranë,  ka reaguar në lidhje me heshtjen e Edi Ramës, për atë që ai e emërton...

Kryeministri Rama: 5848 familje u ndihmuan sot me ushqime dhe barna

Kryeministri Edi Rama, përmes një postimi në facebook, ka bërë me dije se sot janë shpërndarë pako me ushqime dhe barna për 5848 familje. ”Shkon...

Kryeministri Rama jep lajmin e mirë: Shërohen edhe 7 pacientë të...

Kryeministri Edi Rama ka njoftuar në Facebook se gjatë ditë së sotme 7 persona të tjerë me koronavirus janë shënuar. Numri i të shëruarve në...

Një baba që duhet lidhur

Sot tha që është babai i shqiptarëve. U shfaq ashtu si gjithmonë, ndoshta pasi pa një endërr, dhe nisi serinë e rradhës horror duke...

Kryeministri Rama “sulmon” Presidentin Trump: Po pret të iki vetë e...

Është e disata herë që kryeministri Edi Rama i del kundër Presidentit të SHBA-së, Donald Trump. Përmes një video live në facebook, kreu i qeverisë...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS