Ballina Etiketimet Edi rama

Etiketim: edi rama

Kryemadhi: LSI nuk ka kryetar, kryetarë janë të gjithë anëtarët dhe...

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi në konferencën e mbajtur sot është shprehur se : "Kryetarët të LSI-së janë të gjithë ata që janë anëtarë...

Kryeministri  Edi Rama deklaron: Komunistët dhe komunizmi  në anën e duhur...

Nga Frank Shkreli* Ish Drejtor i VOA-s për Euroazinë* “Im at, po, ka qenë komunist, si shumë të tjerë dhe kanë qenë në anën e duhur...

I paharruar kujtimi i Rilindjes dhe kalorësit të saj dështak

Deputeti Lefter Maliqi në një reagim të tij shprehet se lojrat  e "haxhiqamiliste" dhe blerjet deputetëve me leje pallatesh nuk pijnë më ujë për...

Bardhi-Ramës: Prano propozimet e opozitës, leri sulmet me videomontazhe

Gazment Bardhi, sekretari i Përgjithshëm i PD, i kërkon kryeministrit Edi Rama të pranojë menjëherë propozimet e opozitës dhe tu vijë në ndihmë qytetarëve...

Dylgjeri-Ramës: Po ne që nuk punojmë në të zezë, por shkruajmë...

Në rubrikën e përditshme të Edi Ramës në “ERTV”, gazetari Ylli Dylgjeri i ka dërguar një pyetje ironike kreut të qeverisë. Gazetari shkruan në Facebook-un...

Rama: Duke filluar nga java tjetër do lëshojmë me ‘pikatore’, por...

Ditën e sotme, kryeministri Edi Rama ka përmendur sërish lëshimet që do të bëhen nga java tjetër për lëvizjen e cila është kufizuar pothuajse...

Kryeministri Rama u përgjigjet qytetarëve të mbetur jashtë vendit: Nuk mund...

Ditën e sotme, kryeministri Edi Rama, ka dalë në televizionet informative për një kohë të gjatë, duke u kthyer përgjigje komentuesve në rrjetet sociale...

Koronavirusi/ Kryeministri Rama mesazh qytetarëve: Jemi në një moment shumë kritik...

Përmes një mesazhi, kryeministri Rama iu drejtua qytetarëve shqiptarë, ku foli në lidhje me masat shtrënguese për koronavirusit, duke u bërë apel atyre që...

Bylykbashi-Ramës: Për arrestimin tënd, ke gënjyer median italiane apo në formularin...

Edi Rama fsheh ndalimin nga policia në deklaratën e dekriminalizimit. Si u larguan Aqif Rakipi dhe Gledion Rehovica për të njëjtën shkelje. Deklaratë e Partisë...

Koronavirusi/ Edi Rama: Mos paguani qiratë

Kryministri Edi Rama është shprehur se për shkak të koronavirusit bizneset e vogla dhe familjarët nuk do të paguajnë qiratë. Postimi plotë: Me aktin normativ për...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS