Ballina Etiketimet Berat

Etiketim: berat

Kush është vajza në video me Safet Gjicin? Mediat zbulojnë identitetin...

Video që tronditi opinionin publik në Shqipëri, ku shfaqej në një marrëdhënie intime kryetari i bashkisë së Kukësit Safet Gjici me një vajzë në...

Berat/ Shkrumbohen nga zjarri dy banesa, familjet në qiell të hapur

Dy banesa në Berat janë shkrumbuar nga zjarri, duke i lënë familjet në qiell të hapur. Flakët nuk kursyen asgjë,në banesa kanë ngelur në...

U infektua me koronavirus, gruaja nga Berati transportohet me ambulancë drejt...

Ditën e sotme, Ministria e Shëndetësisë bëri me dije se në Berat u shënua personi i parë i infektuar me Covid-19. Bëhet fjalë për një...

Thyen rregullat duke dalë xhiro me makinë, policia i bën gjëmën...

Që prej orës 13:00 të ditës së djeshme, qyteti i Beratit ka qenë totalisht i boshatisur dhe qytetarët nuk e kanë thyer karantinimin duke...

VIDEO/ Postblloqe policie në gjithë Beratin, kontrollohen 145 persona

Drejtoria Vendore e Policisë Berat ka intensifikuar kontrollet duke blinduar rrugët e qytetit. Postblloqet policore janë ngritur paralelisht me Beratin edhe në të katër...

Përplaset makina në aksin Lushnje-Berat dhe përfundon në kanal, shoferi në...

Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Lushnje-Berat. Mjeti që drejtohej nga Gramoz Spahiu , 53 vjeç ka dalë...

Djegie gomash dhe plehrash, Berati pushtohet nga tymi dhe ndotja

Qyteti i  Beratit  ka disa orë nën pushtetin e tymit të zi dhe erës së keqe si rezultat i djegies sē gomave dhe plehrave...

Tronditëse në Berat, dy binjakë 6 muajsh humbin jetën papritur

Një ngjarje e rënde ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Berat, ku dy binjakë kanë humbur jetën. Fëmijët e moshës 5 muajsh, te dy djem,...

Berat/ Të dehur në timon, arrestohen dy shoferë

BERAT Policia ka arrestuar dy shoferë pasi ishin në gjendje të dehur teksa po i jepnin automjetit. Në pranga ka rënë 36- vjeçari P.T, në aksin...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS