Ballina Etiketimet Altin goxhaj

Etiketim: altin goxhaj

Avokati Goxhaj ‘nxe gjakrat’: Ka budallenjë që dyshojnë  akoma për pazarin...

Avokati Altin Goxhaj ka reaguar pas lajmit se votimi elekronik do të bëhet nga kompania e “SMARTMATIC” e Soros. Nëpërmjet këtij reagimi Goxhaj lë...

“Vuan nga astma, e ka zënë tmerri i frikës”, Goxhaj: Rama...

I ftuar ditën e sotme në studion e lajmeve në Fax News, avokati Altin Goxhaj foli në lidhje me masat që ka marrë qeveria. Goxhaj...

Minjtë e selisë mavi, dynden të shantazhojnë këdo që kritikon modelin...

Nga Av.Altin Goxhaj Student i Dhjetorit '90 Skllever dhe bij sklleverish qe i pranoni prangat me deshire per nje cope buke dhe frikesim me vdekje...

Goxhaj: Qeveria nuk ka plotësuar kushtet e mjekësisë, dhe këtë e...

I ftuar në studion e lajmeve të Fax News, avokati Altin Goxhaj foli për pandeminë e koronavirusit, menaxhimin e saj në vendin tone, ndërsa...

Foto fake që shpërndau agjencia turke dhe katastrofa finale në Shqipëri...

Nga Altin Goxhaj Foto që u shpërnda sot gjithandej sikur ishin fëmijë sirianë që po i mbysnin në det është fake! Ajo është foto e vitit...

Soros mban premtimin qe i dha Albinit në Mynih! Edhe Albini...

Nga Avokati Altin Goxhaj, Levizja AntiSoros Sipas Ambasadorit Grenell (qe tani eshte Shefi i madh i 14 agjencive te sigurise se SHBA perfshi CIA, NSA,...

Shpopullimi i Shqipërisë dhe spoti për ripopullimin me afro-aziatikë në kuadër...

Av.Altin Goxhaj E bënë dhe këtë. Spot që i bën thirrje afrikanëve të vijnë të punojnë në Shqipëri! Agjencia e Punësimit deklaron se ka bërë marrëveshje...

Avokati Goxhaj: Ja si po zbatohet plani i Soros për të...

Kuvendi i Shqipërisë ka futur në rendin e ditës projektligjin ‘Për të Huajt’. Sipas avokatit të njohur Altin Goxhaj, ky projektligj është prova e fundit...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS