VIDEO/ Gaboi penalltinë, peruani në lot pas humbjes. Ja çfarë i bëjnë shokët

542
Sigal

Padyshim që për humbjen ndaj Danimarkës tifozët e Perusë fajtor do të bëjnë Cueva-n, futbollistin i cili gaboi nga pika e bardhë e penalltisë në fundin e pjesës së parë kur rezultati ishte 0-0.

Në përfundim të takimit futbollisti nuk i ka mbajtur lotët, por për ta ngushëlluar kanë menduar shokët e skuadrës. Ata nuk e kanë lënë vetëm Cueva-n, duke e përqafuar dhe duke i dhënë kurajo për sfidën e ardhshme.