Portieri kroat Livakoviç: Në ndeshjen e parë, e nënvleftësuam Skënderbeun!

1102
Një nga më të dalluarit e takimit të parë në Zagreb, portieri i Dinamos, Livakoviç, me një deklaratë të tij dje në mediat kroate, ka bërë sulm të dyfishtë për përballjen e sotme me Skënderbeun në “Elbasa Arena”. “Padyshim që në i nënvlerësuam në ndeshjen e parë, por kjo nuk do të ndodhë më. Nuk do të nënvlerësojmë askënd dhe do të japim më të mirën tonë”, ka deklaruar mbrojtësi i katërkëndorit të Dinamo Zagreb, ndërkohë që kjo skuadër dje ka mbërritur
Sigal