Kukësi-Dinamo, pjesa e parë mbyllet pa gola

76
Sigal

Është mbyllur në barazim pa gola pjesa e parë e takimit mes Kukësit dhe Dinamos.

Kjo sfidë po zhvillohet në “Elbasan Arena” dhe është e vlefshme për javën e 16-të të Superligës.

Të dy ekipet patën rastet e tyre për shënim, por gjithsesi rruga e rrjetës në fraksionin e parë të lojës nuk u gjend.