FOTO/ Heroi i Anglisë në Botëror bëhet baba, e dashura e tij sjell në jetë një djalë

35
Sigal

Heroi i Kupës së Botës për Anglinë, John Stones dhe e dashura e tij sipërmarrëse janë bërë prindër të një foshnje të gjinisë mashkull.

Një burim tha: “Ata janë absolutisht të emocionuar. Nuk mund të kishin kërkuar një mënyrë më të mirë për të filluar vitin sesa me lindjen e djalit të tyre. Ai është absolutisht i mrekullueshëm dhe ata janë shumë mirënjohës.

Familja është një pjesë kaq e rëndësishme e jetës së tyre dhe ata janë të gëzuar që fëmija është i shëndetshëm”.

Stones ishte një nga lojtarët më të mirë të Anglisë në Kupën e Botës dhe tani konsiderohet si një nga qendërmbrojtësit më të mirë në botë. Qendërmbrojtësi luajti në çdo ndeshje të Anglisë në rrugën drejt çerekfinaleve në Katar.