Ballina Sport E trishë/ Sporti shqiptar në zi, ndërron jetë ish-futbollisti i njohur

E trishë/ Sporti shqiptar në zi, ndërron jetë ish-futbollisti i njohur

473
Sigal

Këtë lajm e ka bërë publike vetë klubi bardheblu me anë të një postimi në profilin e tyre në rrjetin social “Facebook” ku shkruajnë se i bashkohen dhimbjes së familjarëve duke i shprehur nderimet ish-lojtarit të Tiranës në vitet 1950.

NJOFTIM I KLUBIT TË TIRANËS –

“Klubi i Futbollit Tirana shpreh ngushëllimet më të sinqerta për ndarjen nga jeta të Remzi Bulku. Klubi i bashkohet dhimbjes së familjarëve dhe shpreh nderimet për figurën e tij, i cili dha një kontribut të madh për sportin.  #prehunëpaqeRemziBulku”