Bayerni rikthehet në fushë, ja formacioni zyrtar ndaj Union Berlinit

80

Bundesliga do të vijojë edhe ditën e sotme, teksa Bayerni do të lajë në transfertë ndaj Union Berlin-it. Kampionët e Gjermanisë do të luajnë me formacionin e tyre më të mirë në këtë sfidë.

Në portë do të luajë Neuer, në mbrojtje Pavard dhe Alaba në krahë, ndërkohë që Boateng dhe Davies në qendër. Në mesfushë do të aktivizohen Thiago, Kimmich dhe Goretzka, ndërkohë që në sulm, Muller dhe Gnabry do të mbështesin Lewandowskin.

Image