Anglia zhbllokon sfidën ndaj Kroacisë, shënon Sterling (VIDEO)

43
Sigal

Anglia më në fund ka arritur që të gjejë golin e avantazhit në fillimin e pjesës së dytë. Në minutën e 57-të, pas një aksioni model, Sterling është i lirë në zonë, teksa me një veprim të shpejt, arrin që ti shkëputet mbulimit të mbrojtësve dhe më pas të realizojë.