Vazhdojnë akuzat për ‘Photoshop’ ndaj motrave Kadashian! Kourtney fshin fotot

109
Sigal

Pasi Kim Kardashian fshiu një foto për shkak të dëshmive të një false të Photoshop-it, motra e saj Kourtney Kardashian u detyrua të bënte të njëjtën gjë.

Themeluesja e “Poosh”, 42 vjeçe, ndau një foto të saj në Instagram Story, e cila tregonte të pasmet e saj përballë kamerës.

Fotoja u kap screenshot dhe u shpërnda në Reddit (nëpërmjet Daily Mail), ku fansat kishin një ditë në terren me komente.

“Kjo është e turpshme,” u pajtua një tjetër.

“Ajo me të vërtetë mendoi se do të ikte me këtë dhe të gjithë do të thoshin, ‘Po, kjo është Kourtney e vërtetë!’”, thuhej në një përgjigje tjetër.

“Në këtë pikë photoshopi i keq duhet të jetë i qëllimshëm,” ndau dikush tjetër.

Kim Kardashian gjithashtu nxitoi të fshinte një foto me bikini nga Instagrami i saj pasi fansat e kuptuan se mund të ishte fotoshopuar.

Në foto, themeluesja e Skims modelon një pale rroba banje nga koleksioni i saj i ri, por në vend që të përqendroheshin te moda, ndjekësit i prekën këmbën që dukej e shtrembëruar dhe shfaqte një kthesë pas gjurit.