U përfolën për një lidhje, Loredana zbulon si qëndron e vërteta e marrëdhënies me Noizyn: Është i pazëvëndësueshëm!

100
Sigal

Që pas projektit muzikor ‘Heart Attack’ i cili u kthye menjëherë në hit, Noizy dhe Loredana u përfolën për një romancë mes tyre.

Kjo për faktin se dy referat janë shfaqur shpesh herë së bashku, duke lënë të aludohet për një raport mes tyre. Së fundmi reperja ka realizuar një pyetësor me ndjekësit e saj ku i kanë drejtuar artistes pyetje nga më të ndryshmet.

Sigurisht që në mes tyre nuk do të mungonte dhe një në lidhje me Noizyn. Një ndjekës e ka pyetur Loredanën se çfarë është reperi për të.

“Noizy për ty është?”- e pyet ndjekësi.

“Një shok që smund ta zëvendësoj askush”– përgjigjet reperja duke i vendosur kështu ‘kapakun’ spekulimeve se mes tyre ka diçka më shumë se shoqëri.

Image

Më herët kujtojmë në një intervistë Loredana thyu heshtjen në lidhje me marrëdhënien e saj me Noizyn. Ajo tha se janë njohur nga Blerim Destani dhe kanë një shoqëri të mirë teksa nuk e përjashtoi mundësinë për një tjetër këngë.