Super modelja që ua mori mendtë të gjithëve në “Sanremo”

346
Sigal

Dayane Mello i ka lënë të gjithë pa fjalë në Sanremo.

Modelja braziliane u ul në rreshtin e parë në teatrin Ariston, disa kolltuqe larg Cristiano Ronaldos, dhe ka magjepsur të gjithë të pranishmit me veshjen e saj në festivalin e muzikës.

Një fizik për t’u dëshiruar dhe dekolteja tejet e hapur duket se i ka lënë pa frymë të gjithë në sallë.

Dayane Mello mori vëmendje edhe në paraqitjet e saj të tjera ku nuk shpëtoi lehtë pa u diskutuar, kjo për shkak që njihej edhe për skandalet me veshjet e saj që janë jo të rehatshme.