Hailey Bieber ‘thyen’ heshtjen, flet për raportet me Selena Gomez

307
Sigal

Hailey Bieber më në fund ka folur për dramën në mes saj, bashkëshortit, Justin Bieber dhe ish-it të tij, Selena Gomez.

Të gjithë i rivalizojnë dhe i konsiderojnë si armike për shkak të dashurisë ndaj të njëjtit person, por modelja për herë të parë iu është përgjigjur këtyre aludimeve.

22-vjeçarja së fundi realizoj një intervistë për  British Vogue ku u shpreh se e gjithë është krijuar nga ndikimi i rrjeteve sociale.

‘Unë mendoj se media sociale është një terren toksik dhe njerëzit që krijojnë një dramë të rreme midis grave dhe duke u përpjekur t’i vendosin gratë kundër njëra-tjetrës dhe të krijojnë këto rrëfime që janë thjesht … toksikë”. Unë mendoj se kjo duhet të ndryshojë dhe kjo duhet të ndalojë”, u shpreh modelja.

‘Unë mendoj se duhet të ketë më shumë njerëz me platforma që vijnë së bashku dhe i thonë njëri-tjetrit. Le ta vrasim bisedën, le të vrasim dramën e rreme, le t’i këpusim të gjitha këto gjëra, le të vazhdojmë para. Le të mos u japim njerëzve një arsye për të ndezur zjarr dhe për të krijuar drama dhe duke të jemi pasjellshëm ndaj njëri-tjetrit‘, tha tutje ajo.

Kujtojmë që Justin dhe Hailey organizuan ceremoninë martesore për herë të dytë në muajin shtator, ndërsa Selena u rikthye në muzikë pas një pauze të gjatë.