Shumë të thjeshta në pamje por nuk do ta besoni sa i ka kushtuar kjo veshje Nora Istrefit

107

Këngëtarja e  njohur Nora Istrefi njihet si një nga artistet më me stil në estradë, ku dhe veshjet e saj kushtojnë shumë.

Ditën e djeshme ajo ka festuar e vajzës së saj ku dhe ka ndarë foto me ndjekësit.

Sigurisht që një vëmendje ka marrë veshja e Norës ku në paraqitje dukej shumë e thjeshtë.

Mirëpo në të vërtetë nuk është ashtu pasi rrobat e saj kapin vlera marramendëse.

Ka qenë një faqe në ‘Instgram’ që na ka treguar se sa kushton veshja që Nora veshi gjatë ditëlindjes së vajzës.

Atletet e markës “Gucci” kapin vlerën 1.200 euro, ndërsa pantallonat e “Jaquemus” kushtojnë 1.350 euro.

E gjithe veshja në total kap vlerën 2550 euro.