Së shpejti baba, zbulohet emri i veçantë që Mc Kresha i ka zgjedhur vajzës

208
Sigal

eperi Mc Kresha dhe bashkëshortja e tij Erzina Shehu së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë. Ishte Erzina ajo e cila zbuloi se ata do të bëhen me vajzë.

foto galeri

Ndërsa është mësuar dhe emrin i vogëlushes që do të vijë në jetë. Babai i Erzinës ka pulikuar disa foto në ‘Instagram’, ku tregoi dhe emrin e mbesës së tij. Bashkangjit fotos së publikuar në rrjetin social në fjalë, ai zbulon se vogëlushja do të quhet Iza.

Kuptimi i emrit është ‘Zoti është i përsosur’ ose ‘Zoti është bekimi im’