Roza Lati puth në buzë gazetarin shqiptar në mes të emisionit

339

E mbani mend kur Roza Lati u puth me Feron në sezonin e kaluar të “Why not?”. Kjo skenë ka ndodhur sërish, por këtë herë moderatorja ka puthur gazetarin e njohur të cilin e kishte të ftuar.

“Jo për të bërë qejfin se i kam inat këto njerëzit lajkatarë që të marrin me të mira, por goca si ty i duhen më shumë showbizit shqiptar dhe jo vetëm. Pa komplekse, me një super guxim. Të kam ndjekur që në fillim, lija punët për të të parë”, u shpreh Ronaldo Sharka për Rozën.

“O zot është një fans i vërtetë”, tha Roza dhe papritur e puthi në buzë Ronaldon.