Rina Balaj dhe Sin Boy, publikojnë këngën e parë si çift (VIDEO)

542
Sigal

Reperët Rina Balaj dhe Sin Boy kanë publikuar së fundmi bashkëpunimin e tyre më të ri. Dyshja që po përflitet tash e sa kohë që janë në lidhje, kanë sjellë për fansat këtë bashkëpunim me titull “Meditereth”. Kënga dhe teksti janë realizuar nga vet dyshja interpretuese, që kanë shkruar secili pjesën e tij. Ky nuk është bashkëpunimi i parë për Rinën dhe Sin Boy, pasi ata kanë sjellë më parë për publikun edhe dy bashkëpunime të tjera. Ndër më të suksesshmit mbetet kënga “Gigi”, e publikuar vitin e kaluar, e cila ishte pritur shumë mirë nga publiku.