Pak ditë më parë zyrtarizuan lidhjen, Fatma i dhuron Alfios diçka që çdo mashkull do e donte

359
Sigal

Moderatorja Fatma Methasani dhe shefi i kuzhinës Alfio Rrotani prej disa ditësh kanë qënë çifiti më i përfolur në  mediat rozë, pasi bënë publike lidhjen e tyre gati 2-vjeçare.

Ata kanë filluar të postojnë foto me njëri –tjetrin dhe sot ishte Fatma ajo që përmes një postimi në Instastory zbuloi se i kishte përgatitur një surprizë partnerit të saj, që ndërkohë ankohej për trafikun gjatë udhëtimit me makinë.

Të gjithë po prisnim me padurim të shikonim surprizën e Fatmës për Alfion dhe më në fund ata zbuluan se surpriza qenka një motor sportiv.

Në foton e postuar në Instagram Alfio duket shumë i lumtur teksa pozon krahas motorit të ri dhe falenderon Fatmën për dhuratën: “S’kam faj unë që të thërras ‘drita e syve t’mi’ … Të dua”!

Duket se shefi i kuzhinës veçse gatimit ka një pasion të madh edhe për motorët, ndaj e dashura e tij ka vendosur ta surprizojë me këtë  motor sportiv.