Nuk lanë fjalë pa i thënë njëri-tjetrit, e lidhur me reperin gjerman, Loredana s’heq mendjen nga Mozzik! Postimi në mesnatë

79

Reperja Loredana Zefi prej kohësh i ka dhënë fund lidhjes me Mozzik, dhe madje kanë debatuar disa herë virtualisht mes tyre.

Por, ndërsa reperja ka vazhduar jetën e saj, dhe ka rinisur një romancë të zjarrtë me reperin gjerman, Zuna, Loredana duket se ende nuk e ka hequr nga mendja ish-in e saj, Mozzik.

Reperi me origjinë nga Kosova e ka bërë të qartë, se për ta nuk ka rikthim, por nga ana tjetër, Loredana ka shprehur gjithmonë shpresat se ata mund të ishin përsëri bashkë.

Madje, në orët e vona të mesnatës, Loredana ka befasuar me një postim në rrjete sociale, ku shfaq ish-bashkëshortin e saj, në një pozë të disa muajve më parë me të bijën. Bashkëngjitur fotos ka shkruar dhe një emoji zemre.