Nga Maroku ja si duken Dukesha Megan Markle dhe Princ Harry

403

Prej pak ditësh, Meghan Markle dhe Princ Harry kanë udhëtuar drejt Marokut. Gjatë këtij udhëtimi, dy të dashuruarit kanë qenë të pranishëm në disa evente të organizuara posaçërisht për ta. Sigurisht që edhe tur i çiftit, si çdo tjetër është ndjekur me interes nga fansat dhe mediat.

Për të gjithë ata që i kanë humbur, ne ju sjellim disa nga fotot më të bukura të dy të dashuruarve nga udhëtimi i tyre. Të lumtur, të qeshur dhe duke shijuar çdo moment, këto shkrepje do ju sjellin shumë pozititvitet.