Miqtë “tradhëtojnë” Kreshën, dalin video nga dasma

412
Sigal

MC Kresha do të martohet sot me vajzën që prej kohësh është në një lidhje të cilën e kishte mbajtur fshehur.

Ajo quhet Erzina Shehu dhe është shumë simpatike. Kresha dhe Erzina do mbajnë një ceremoni tejet private me rreth të ngushtë të të ftuarve në një prej restoranteve të Prishtinës.

Edhe pse reperi i kërkoi të ftuarve të mos postojnë video, askush nuk është kursyer.

Ai dhe nusja duken teksa kërcejnë valle të lumtur dhe të buzëqeshur.