Luana shijon perëndimin më seksi se kurrë!

480
Sigal

Moderatorja seksi Luana Vjollca është duke vijuar pushimet e saj dhe gjithashtu duke publikuar në rrjete sociale foto provokuese.

Këtë herë e shohim të veshur tërësisht me të verdha duke pozuar sipër jahtit, ndërkohë që është duke shijuar perëndimin e diellit. Edhe këtë herë fotot e saj nuk kanë mbetur pa u komentuar nga ndjekësit.