Kim Kardashian ‘ndez’ rrjetin me foton e fundit

53

Kim Kardashian është një nga femrat që fjalën konkurrencë nuk e njeh. Ajo së fundmi ka hedhur një fotografi në Instagram përmes së cilës ka mahnitur gjithë rrjetin.. Në imazh, Kim shihet e veshur me bikine dhe vëmendje mori gjoksi. Edhe pozicioni që është shtrirë ajo, është shumë epshndjellës.